27 września 2023

Inokulanty marki Pioneer® opracowane specjalnie dla kukurydzy

11CFT, 11B91, 11C33, 11A44  – przedstawiamy ofertę inokulantów marki Pioneer®, które są dedykowane do zakiszania kukurydzy, zarówno całych roślin, jak i ziarna. Żniwa kukurydziane w pełni. Warto się przygotować do odpowiedniego przygotowania kiszonki z kukurydzy.

11CFT – inokulant marki Pioneer® do zakiszania całych roślin kukurydzy. Dzięki zastosowanej technologii trawienia włókna, w trakcie procesu zakiszania następuje rozdzielenie połączeń ligninowych i uwalnianie niedostępnej inaczej energii. Usprawnia fermentację oraz zapewnia stabilność silosów po otwarciu.

11B91 Rapid React™ – inokulant marki Pioneer® rekomendowany do zakiszania ziarna kukurydzy CCM, KZK i LKS. Szczególnie polecany do silosów narażonych na niestabilność tlenową. Usprawnia fermentację chroniąc składniki odżywcze oraz zapewnia stabilność silosów po otwarciu.

11C33 Rapid React™ – kolejny, obok 11CFT, inokulant marki Pioneer® do zakiszania całych roślin kukurydzy. Przyspiesza fermentację zakiszanego materiału oraz zapewnia stabilność tlenową po otwarciu. Kiszonkę taką cechuje wysoka smakowitość oraz świeży przyjemny zapach. Można rozpocząć skarmianie już po 7 dniach od przygotowania! Produkt świetnie sprawdza się także przy długoterminowym przechowywaniu kiszonki.

11A44 – inokulant marki Pioneer® o wszechstronnym zastosowaniu. Szczególnie zalecany do silosów, którymi zarządzanie nastręcza trudności, oraz do kiszonek narażonych na niestabilność tlenową (np. wysoka zawartość suchej masy).

Uczestnicy Programu

Nie zwlekaj

Zadbaj o tereny zielone w Twoim gospodarstwie już dziś!