Uwaga, konkurs! Wygraj ciągnik ClAAS!

Sprwadź w jaki sposób możesz wygrać ciągnik firmy CLAAS. Zwrotna, kompaktowa maszyna z silnikiem o mocy 92 KM przyda się w wielu pracach polowych w gospodarstwie.

Odpowiedni dobór maszyny do zbioru użytków zielonych spowoduje, że wytwarzana pasza będzie wysokiej jakości. Przyniesie to wymierne korzyści, np. wzrost wydajności mlecznej. Tylko do 30 czerwca 2020 roku, kupując  jedną z poniższych maszyn zielonkowych CLAAS do zbioru pasz, można wygrać ciągnik CLAAS ELIOS 230. Maszyna wyposażona jest w silnik 4-cylindrowy o mocy 92 KM, który sprawdzi się w wielu pracach polowych. Traktor wyróżnia się bardzo małym promieniem skrętu (3,47 m), dzięki czemu jest zwrotny. Ponadto mała wysokość ciągnika i nisko położony środek ciężkości umożliwiają pracę w budynkach.

Żeby wygrać ciągnik CLAAS trzeba do 30 czerwca 2020 roku kupić jedną z poniższych maszyn:

następnie zarejestrować się na  stronie www.konkursclaas.pl oraz rozwiązać test składający się z 10 pytań dotyczących marki i produktów CLAAS. W trakcie rozwiązywania testu mierzony jest czas od jego rozpoczęcia do udzielenia odpowiedzi przez zalogowanego uczestnika na ostatnie pytanie. Decydująca jest poprawność, a następnie szybkość w udzielaniu odpowiedzi. Trzej uczestnicy z najwyższą liczbą poprawnie udzielonych odpowiedzi, a następnie najkrótszym czasem ich udzielenia zostaną laureatami konkursu, z których każdy otrzymuje nagrodę. Uczestnik z najwyższą liczbą poprawnie udzielonych odpowiedzi i najkrótszym czasem ich udzielenia wygra ciągnik CLAAS ELIOS 230. Dla laureatów II i III miejsca przygotowano bogato wyposażony wózek narzędziowy CLAAS.

Claas-konkurs.jpg

Szczegóły akcji w regulaminie.

 • Barenbrug Polska Sp. z o. o.
  ul. Sowia 15
  62-080 Tarnowo Podgórne Polska
 • www.barenbrug.pl
 • De Heus Sp. z o.o.
  ul.Lotnicza 21B
  99-100 Łęczyca
 • www.deheus.pl
 • Corteva Agriscience™
  ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 1
  00-728 Warszawa
 • www.corteva.pl
 • CLAAS Polska sp. z o.o.
  ul. Świerkowa 7, Niepruszewo
  64-320 Buk
 • www.claas.pl

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie.

Nie czekaj, zapisz się do programu i odbierz darmowe Vademecum użytków zielonych! Dołącz do programu