19 maja 2020

Uwaga, konkurs! Wygraj ciągnik ClAAS!

Sprwadź w jaki sposób możesz wygrać ciągnik firmy CLAAS. Zwrotna, kompaktowa maszyna z silnikiem o mocy 92 KM przyda się w wielu pracach polowych w gospodarstwie.

Odpowiedni dobór maszyny do zbioru użytków zielonych spowoduje, że wytwarzana pasza będzie wysokiej jakości. Przyniesie to wymierne korzyści, np. wzrost wydajności mlecznej. Tylko do 30 czerwca 2020 roku, kupując jedną z poniższych maszyn zielonkowych CLAAS do zbioru pasz, można wygrać ciągnik CLAAS ELIOS 230. Maszyna wyposażona jest w silnik 4-cylindrowy o mocy 92 KM, który sprawdzi się w wielu pracach polowych. Traktor wyróżnia się bardzo małym promieniem skrętu (3,47 m), dzięki czemu jest zwrotny. Ponadto mała wysokość ciągnika i nisko położony środek ciężkości umożliwiają pracę w budynkach.

Żeby wygrać ciągnik CLAAS trzeba do 30 czerwca 2020 roku kupić jedną z poniższych maszyn:

następnie zarejestrować się na stronie www.konkursclaas.pl oraz rozwiązać test składający się z 10 pytań dotyczących marki i produktów CLAAS. W trakcie rozwiązywania testu mierzony jest czas od jego rozpoczęcia do udzielenia odpowiedzi przez zalogowanego uczestnika na ostatnie pytanie. Decydująca jest poprawność, a następnie szybkość w udzielaniu odpowiedzi. Trzej uczestnicy z najwyższą liczbą poprawnie udzielonych odpowiedzi, a następnie najkrótszym czasem ich udzielenia zostaną laureatami konkursu, z których każdy otrzymuje nagrodę. Uczestnik z najwyższą liczbą poprawnie udzielonych odpowiedzi i najkrótszym czasem ich udzielenia wygra ciągnik CLAAS ELIOS 230. Dla laureatów II i III miejsca przygotowano bogato wyposażony wózek narzędziowy CLAAS.

Szczegóły akcji w regulaminie.

Uczestnicy Programu

Nie zwlekaj

Zadbaj o tereny zielone w Twoim gospodarstwie już dziś!