O nas

BARRENBURG

Barenbrug Polska Sp. z o. o.

The Royal BARENBRUG Group jest globalną firmą nasienną z siedzibą w Holandii. Specjalizujemy się w hodowli i produkcji nasion traw oraz dystrybucji traw pastewnych i gazonowych na całym świecie. Nazwa naszej firmy to synonim jakości od 1904 roku, która jest doceniana przez klientów dużych i małych, z całego świata.  Największą wartość przywiązujemy do pasji do trawy, którą dzielimy z naszymi klientami, a kolejne pokolenia rodziny BARENBRUG przekazują ją sobie do dziś. Badania i hodowla prowadzone we wszystkich strefach klimatycznych na świecie wraz z ciagłymi badaniami naukowymi, dają w rezultacie wysokiej jakości produkty. Firma kontynuuje długotrwałe partnerskie stosunki ze swoimi klientami i hodowcami oraz bierze czynny udział w ważnych projektach badawczych wraz z czołowymi uniwersytetami i instytucjami naukowymi. Nie osiagnęlibyśmy tego wszystkiego bez ciągłego nacisku na innowacje, produktów najwyższej jakości i globalnego promowania na rynkach lokalnych. I na pewno nie bez lojalności, zaangażowania i wiedzy naszych ludzi. Świadomość, że populacja ludności na świecie w ciągu kilkudziesięciu lat wzrośnie do dziewięciu miliardów, nakłada na każde przedsiębiorstwo ogromną odpowiedzialność – które czy to bezpośrednio lub pośrednio uczestniczy w procesie produkcji żywności, zużycia wody i emisji CO2. Barenbrug nie ucieka od tej odpowiedzialności, co więcej, stramy się mieć znaczący wkład w ochronę środowiska, stawiając tę kwestię u podstaw naszej działaności.

Corteva Agriscience

Corteva Agriscience™

Corteva Agriscience™ jest wiodącą firmą agrotechniczną specjalizującą się w rozwiązaniach dla rolnictwa i ogrodnictwa. Łącząc siły firm Pioneer Hi-Bred, DuPont Crop Protection oraz Dow AgroSciences, wykorzystuje najlepszych specjalistów i wiedzę zdobytą poprzez dwa wieki naukowych odkryć po to, by wzbogacić życie producentów upraw rolniczych i ogrodniczych oraz konsumentów.

Corteva Agriscience™ ma w swojej ofercie nasiona, środki ochrony roślin oraz usługi cyfrowe dla rolnictwa. Dostarcza rolnikom z całego świata najbardziej kompletne portfolio produktów na rynku i stale wprowadza nowe rozwiązania, bazujące na technologii i wiedzy z zakresu chemii. W skład portfolio firmy wchodzą rozpoznawalne w branży rolniczej marki takie jak: Pioneer®, Lancet Plus™, Mustang Forte™, Navigator™, Bizon™, Fontelis™, Fernando Forte™.

Corteva Agriscience™ posiada bogatą paletę odmian kukurydzy marki Pioneer® o różnych klasach wczesności. W ramach programu Krowie na Zdrowie firma pomaga rolnikom dokonać odpowiedniego wyboru odmian dopasowanych do konkretnych warunków siedliskowych w gospodarstwie i zapewniających najlepsze parametry żywieniowe. Na wysoką jakość kiszonki, oprócz odpowiedniej odmiany kukurydzy, wpływa prawidłowy proces jej zakiszania i stabilność tlenowa kiszonki w całym okresie skarmiania. Proces ten wspiera szeroka gama inokulantów firmy Pioneer®.

Firma Corteva Agriscience™ oferuje także herbicyd Fernando Forte 300 EC, który skutecznie eliminuje zachwaszczenie na łąkach i pastwiska. Po oprysku już po 7 dniach można wypasać bydło.